fbpx Про Нас | Moonhauzen

  Про Нас

  Ми втілюємо ваші ідеї у світі комп’ютерної анімації, де можливо буквально все!

  Moonhauzen Animation Studio-анімаційна продакшн-студія, що була створена у 2013-му році у Львові. Спочатку фокусом роботи нашої студії була розробка ілюстрацій і персонажів. Але згодом у 2015-му ми почали занурюватися у світ моушн-дизайну та анімації персонажів.​
  За час нашого існування ми працювали над багатьма проектами брендів і компаній зі всього світу. Серед наших клієнтів - компанії не лише з України, а і з США, Австралії, Швеції, Франції та Ізраїлю. Крім того, ми співпрацюємо з відомими маркетинговими агентствами, надаючи точкові послуги, необхідні для рекламних кампаній. 
   

   

  We Are Experts

  Сьогодні студія Moonhauzen пропонує послуги з розробки 3D-анімаційних відеороликів, моделювання бренд-персонажів, створення 2D/3D-ілюстрацій та AR-лінз для соцмереж.
  У нас можна замовити як окремі точкові послуги, так і весь проект під ключ - від розробки ідеї до фінального релізу проекту. Наш клієнт обирає зручний для себе формат, виходячи із поточних задач та потреб бізнесу.

  Ми працюємо як безпросередньо із самим клієнтом, в якого є запит на наші послуги, так і з маркетинговими компаніями або креативними студіями, які для виконання замовлення свого клієнта потребують запропоновані послуги з аутсорсу.
  Щоб дізнатися детальніше про наші послуги та отримати консультацію, телефонуйте нам або залишайте свої контакти в розділі «Контакти» і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми завжди раді співпраці!

  Клієнти та Партнери

  partners

  Ми завжди відкриті до співпраці! Що б вам не було потрібно - концепт, анімація, ілюстрація чи фінальний проект- ми допоможемо вам із вашим завданням.

  create@moonhauzen.com